Ticf.pl » Kredyty » Porównywarka kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów hipotecznych umozliwia w szybki i łatwy sposób porównać i wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich kredytów hipotecznych dostępnych na rynku.

Jeśli nie masz czasu na czytanie długich artykułów i męczy Cię ilość ofert, króre tylko z pozoru wyglądają atrakcyjnie – skorzystaj z porównywarki pożyczek hipotecznych (gotówkowych). Znajdziesz w niej tylko sprawdzone oferty pożyczek dopasowanych do Twoich oczekiwań (z najniższą ratą, niskim oprocentowaniem, bez prowizji itp.).

 Przedstawiamy wyjątkową porównywarkę kredytów hipotecznych i mieszkaniowych. Jeśli szukasz kredytu wejdź i porównaj oferty!

 

Porównywanie kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie oferty, która spełni Twoje wymagania. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry zgodne z oczekiwaniami a system automatycznie porówna aktualne oferty wszystkich sprawdzonych firm udzielających kredyty hipoteczne. Porównywarka jest stale  aktualizowana.

 

Jak obsługiwać porównywarkę kredytów hipotecznych?

W odpowiednich polach podaj:

– kwotę kredytu

– wartość nieruchomości

– cel kredytu hipotecznego

– okres kredytowania

– rodzaj rat

i wciśnij przycisk oblicz a po chwili pojawi się zestawienie kredytów

 

 

Porównywarka kredytów hipotecznych

Czy powyższa porównywarka spełniła Twoje oczekiwania? Czy znalazłeś kredyt hipoteczny, który Cię zadowala? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – napisz do nas na kontakt@ticf.pl i wyraź swoje zdanie, napisz czy porównywarka działa dobrze lub co należy poprawić.

Pamiętaj, że porównywarka kredytów hipotecznych zawiera szeroką ofertę największych banków w Polsce. Znajdują się w niej kredyty hipoteczne na różnych warunkach. Oferta jest stale aktualizowana jednak czasem może zdarzyć się sytuacja, że porównywarka kredytów hipotecznych przedstawia chwilowo nieaktualną ofertę – może być to związane z często zmieniającą się ofertą, dlatego pamiętaj aby sprawdzić (po przejściu na stronę firmy – klikając w „sprawdź”) czy dane w porównywarce są poprawne.

 

 

 

Ocena
[Głosów: 14 Średnia: 4.6]

Komentarze

  1. marta pisze:

    świetna sprawa! porównywarka kredytów hipotecznych pomogła mi w znalezieniu najlepszego kredytu. Czekam jeszcze na informację z banku na potwierdzenie wysokości raty. polecam!

  2. Karol pisze:

    Bardzo gajna sprawa ta porownywarka kredytow hipotecznych! Polecam jak ktos ma problem jaki kredyt hipoteczny najtańszy. Czy macie cos podobnego na kredyty samochodowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE