Porównywarka kont bankowych umożliwia porównanie jednocześnie wielu kont bankowych i wybranie najlepiej dopasowanej oferty dla siebie. Porównując konta bankowe najlepszych, sprawdzonych, polskich banków z aktualnych ofert promocyjnych: darmowych kont bankowych, darmowych kart bankowych, darmowych przelewów na koncie, darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i za granicą. Aby skorzystać z narzędzia porównywarki kont bankowych wystarczy kilka minut.

 

Porównywarka kont bankowych – najlepsze oferty

Poniżej prezentujemy najlepsze oferty kont bankowych dostępne w kilku kategoriach porównywarki. Wybierz kategorię, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i sprawdź z jakich ofert kont bankowych możesz skorzystać. Porównywarka kont bankowych jest stale aktualizowana o nowe oferty.

Porównywarka kont bankowych – konta bankowe najlepszych banków w polsce

W porównywarce kont bankowych znajduje się oferta tylko sprawdzonych, najlepszych banków w polsce, takich jak: PKO Bank Polski (konto za zero), Alior Bank (konto internetowe, konto rozsądne, konto wyższej jakości). Bank BPH (lubię to konto, maksymalne konto), BZ WBK (konto godne polecenia), konto bankowe Inteligo, kont mBank (eKonto), T-mobile usługi bankowe (Konto Freemium, Premium), Getin Bank (konto getin up), ING Bank Śląski (konto z lwem Direct), Deutsche Bank (konto internetowe dbnet), Raiffeisen Polbank (wymarzone konto osobiste), Bank Millenium (konto 360 stopni), eurobank kont Active i Prestige, Volkswagen Bank Polska (Konto osobiste e-direct), Idea Bank (konto idealne), Bank Smart (smart konto). Konta bankowe porównywane w powyższym narzędziu cechują się wieloma zaletami: bezpłatne bankomaty krajowe, darmowe konto osobiste bez żadnych warunków, bezpłatne bankomaty krajowe, darmowe konto osobiste, darmowe konto osobiste dla osób uprawnionych do świadczenia z programu “500 plus”, bezpłatne bankomaty Euronet, PlanetCash, darmowe konto internetowe, z darmowymi wypłatami z bankomatów krajowych, rachunek osobisty z promocyjnym oprocentowaniem, możliwość otrzymania 500 zł w ramach promocji, darmowe konto osobiste z 5% zwrotu za zakupy, darmowy rachunek osobisty z premią 100 zł za otwarcie, bezpłatny pakiet assistance, konto z gwarancją niezmienności opłat na 5 lat, konto z pakietem ubezpieczeń. Mamy nadzieję, że porównywarka kont bankowych umożliwi Wam wybór najlepszego konta bankowego dla siebie i będziecie zadowoleni z usług bankowych z kontem, które wybierzecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE