Ticf.pl » Kredyty » Pożyczka NA DOWÓD w Alior Banku na 4,9% – NOWOŚĆ!

Nowość w Alior Banku – pożyczka na dowód z oprocentowaniem 4,9% reklamowana jako pożyczka szybka. „Pożyczka z najniższym oprocentowaniem… bez zaświadczeń o dochodach, wystarczy dowód osobisty!” – tak głosi reklama banku. Sprawdzamy jakie są wymagania i warunki oraz czym różni się pożyczka na dowód w Alior Banku od standardowego kredytu gotówkowego.

 

AKTUALIZACJA 04.06.2020

Poniżej prezentujemy nowe propozycje pożyczek w Alior Banku. Pożyczka na dowód nie jest już aktywna w ofercie Aliorbanku.

1. Pożyczka z Mikrokosztami w Alior Banku
Pożyczka z mikrokosztami w Alior Banku to pożyczka, w której średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1000zł wynosi maks. 6zł! Maksymalna kwota to 150 tys. zł, a najdłuższy okres spłaty to 60 miesięcy – kredyt bez wychodzenia z domu. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 13,19%.
 

Sprawdź na AliorBank.pl

 

2. Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku
Kredyt konsolidacyjny od Alior Banku to możliwość połączenia wszystkich pożyczek w jedną i płacenia jednej niższej raty. Można połączyć kredyty, karty kredytowe i chwilówki, a dodatkowo otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Kwota kredytu aż do 150 tys. zł, nawet do 10 lat. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 11,11%.
 

Sprawdź na AliorBank.pl

 

 

 
aliorbank

Alior Bank – informacje o banku

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w Polsce w roku 2008 i stworzył jedną z największych sieci dystrybucji w Polsce. Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Według danych z roku 2015 z usług Alior Banku korzysta prawie 3 miliony klientów, z czego ponad 130 tysięcy klientów biznesowych. Alior Bank posiada ponad 6000 pracowników, zatrudnionych w ponad 850 placówkach. Dodatkowo swoje usługi oferuje w ponad 600 punktach T-Mobile (w ramach partnerstwa pod nazwą T-Mobile Usługi Bankowe), a także w ponad 70 placówkach Tesco. W roku 2015 Alior Bank zdobył nagrodę dla „Najszybciej rozwijającego się banku 2014” w konkursie pod nazwą Liderzy Świata Bankowości, a także tytuł Najlepszego europejskiego banku detalicznego 2015.

Bank opisuje siebie jako bank uniwersalny łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami. Alior bank posiada nowoczesną bankowość internetową i mobilną i jest jedną z najbardziej rozpoznawanym marek wśród konsumentów. Siedziba Alior Banku znajduje się w Warszawie. Adres: Alior Bank Spółka Akcyjna, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, Kapitał zakładowy: 1 292 577 630 zł (opłacony w całości) SWIFT: ALBPPLPW. Kontakt: telefon: 225552323, infolinia: 19502, 123707000 (z sieci Play: 1219502), e-mail: kontakt@alior.pl, Strona internetowa: www.aliorbank.pl

PROMOCYJNA POŻYCZKA

 

Pożyczka na dowód w Alior Banku

Pożyczka reklamowana jako pożyczka z najniższym oprocentowaniem, bez zaświadczeń, do wzięcia której wystarczy jedynie dowód osobisty to nowa oferta od „Aliora”. Czy kredyt z tak niskim oprocentowaniem jest dostępny dla każdego? Jakie są kwoty maksymalne pożyczki i jak wyglądają przykładowe pełne koszty (oprocentowanie, odsetki, prowizje, koszty ubezpieczenia itp.) opisujemy poniżej.

Sprawdź szczegóły promocji >>

 

Alior Bank pożyczka na dowód – warunki

Pożyczka z oprocentowaniem 4,9%, czyli nowa pożyczka na dowód Alior Banku to opcja pożyczki w kwocie maksymalnej 200 000 zł. Oprocentowanie 4,9 procent dotyczy jednak tylko pożyczek do 15 tys. złotych. Do wzięcia pożyczki wystarczy:

 • dowód osobisty.
 • adres e-mail
 • telefon

 

Kto może skorzystać z pożyczki na dowód

Z promocyjnej oferty pożyczki na dowód Alior Banku mogą skorzystać osoby, które nie mają pożyczki w Alior Banku. Maksymalna kwota Pożyczki na dowód wynosi 200 000 zł. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło.

pożyczka na dowód w alior banku

PROCEDURA:

KROK 1: WNIOSEK – Należy wejść na www.aliorbank.pl i wypełnić krótki formularz-wniosek, w którym trzeba podać dane z dowodu osobistego: imię, nazwisko, numer telefonu i nr PESEL oraz adres e-mail.

alior bank pożyczka na dowód

KROK 2: POTWIERDZENIE – Trzeba poczekać na telefon od Alior Banku. Podczas rozmowy telefonicznej załatwia się formalności. Można również uzyskać więcej informacji o pożyczce na dowód.

KROK 3: WYPŁATA – Bank przelewa gotówkę na wskazane konto. Środki mogą zostać wypłacone nawet tego samego dnia aż do 200 000 zł.

Decyzja o udzieleniu pożyczki na dowód w Alior Banku zależy od weryfikacji zdolności kredytowej klienta. Po weryfikacji bank przedstawia ofertę specjalną dla osoby ubiegającej się o pożyczkę.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Przykład kredytu na dowód i kosztów

Pożyczka na dowód Alior Bank w kwocie 14000 zł na 36 równych, miesięcznych rat.

Całkowita kwota kredytu bez kredytowanych kosztów: 14000 zł

Całkowita kwota do zapłaty: 16047,78 zł

Oprocentowanie nominalne: 4,9%

Całkowity koszt kredytu: 2047,78

w tym:

– prowizja (6%) – 893,62 zł

– odsetki – 1154,16

Wysokość raty: 445,71 zł (36 równych rat miesięcznych)

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,5%

Kalkulacja wykonana na dzień 11.11.2016. Ostateczne warunki zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki i daty płatności pierwszej raty pożyczki na dowód w Alior Banku.

 

Najczęściej zadawane pytania o pożyczkę na dowód Alior Banku

Czy można spłacić pożyczkę wcześniej?

Tak. Możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki. Aby tego dokonać należy wydać dyspozycję wcześniejszej spłaty. Można to zrobić telefonicznie pod nr 123707088.

Gdzie znajdę regulamin promocji „Pożyczka 4,9%” ?

Regulamin oraz wszystkie tabele opłat i prowizji dostępne są do pobrania w zakładce (kredyty i pożyczki – pożyczka 4,9%) na stronie internetowej www.aliorbank.pl

Czy są jakieś produkty towarzyszące pożyczce na dowód?

Produktem towarzyszącym pożyczce na dowód jest bezpłatne Konto Rozsądne Alior Banku z możliwością zwrotu 3% wartości zakupów spożywczych z płatności kartą i darmowymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą (warunkiem jest przekazywanie wynagrodzenia na konto bankowe). Drugim produktem towarzyszącym jest limit odnawialny w rachunku Alior Banku – dodatkowe środki na nieprzewidziane wydatki przyznawane na czas nieokreślony ze stałym oprocentowaniem.

 

Zalety pożyczki na dowód Alior Banku:

niskie oprocentowanie 4,9%

szybka procedura przez internet i telefon

– wypłata środków nawet tego samego dnia

– pożyczka w jednym z najlepszych banków w Polsce

 

Wady pożyczki:

oprocentowanie 4,9% dotyczy tylko pożyczek do kwoty 15 000 zł, a pożyczki w wyższej kwocie są udzielane na standardowym oprocentowaniu

– brak możliwości obliczenia wysokości raty przed złożeniem wniosku

 

Alior Bank – Pożyczka na dowód – podsumowanie

Pożyczka na dowód w Alior Banku to znakomita opcja pożyczki, szczególnie dla osób, które potrzebują gotówki w kwocie do 15 000 złotych. W tym przypadku można liczyć na niskie oprocentowanie – te o którym mowa w reklamie, czyli 4,9% w skali roku. Przykład reprezentatywny przedstawiliśmy powyżej. Nadchodzą święta, a więc czas spotkań, prezentów, zabaw… i wydatków z nimi związanych. To bardzo ciekawa opcja pożyczki na święta spłacanej w ratach w jednym z czołowych banków w Polsce. Z pożyczki na dowód bez ukrytych „haczyków” w Alior Banku skorzysta na pewno wielu klientów, niekoniecznie będących już klientami banku.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

 www.aliorbank.pl

 

Inne polecane bankowe kredyty gotówkowe

Ocena
[Głosów: 330 Średnia: 4.7]

Komentarze

 1. roman pisze:

  a jakie będzie oprocentowanie tej pożyczki na dowód w aliorbanku jesli chilabym pozyczke w kwocie 30000zł ?

  • Luki pisze:

   aaaa to juz trzeba sie zglosic. Z tego co mi wiadomo to mozna negocjowac podobno im wyzsza kwota tym latwiej negocjowac oprocentowanie w alior banku

 2. Emil pisze:

  POLECAM! mało który bank umożliwia pożyczki na dowód na 4,9%, na tle innych banków ten w alior bank kredyt na dowód jest lux, wniosek, rozmowa, dane z dowodu, decyzja i gotówka na koncie, szybko i przyjemnie.

 3. Piotrek pisze:

  Szybka i tania pożyczka na dowód w alior banku – to jest właśnie wyższa kultura bankowości! Polecam!

 4. Iza pisze:

  powiedzcie mi. Jaki kredyt w banku najtanszy? Jaki kredyt dostane przy zarobkach 3000 zl? Ia na ile rat

 5. szymon pisze:

  czy alior bank sprawdza bik? slyszalem ze czasami tak a czasami nie sprawdza biku. podobno wszystko zalezy od kwoty kredytu i jak na dowod chce 1000 to niby nie sprawdza a jak chce 100000 to alior bank sprawdza bik. jak to w koncu jest ktos moze ma info 100%?!

 6. ania pisze:

  czytalam o pozyczce na dowod w alior banku opinie i doszlam do wniosku ze sproboje. zlozylam wniosek o kredyt na dowod i nie zaluje. wszystkie formalnosci byly bardzo proste, zero problemow, durnych telefonow i ukrytych kosztow, niskie oprocentowanie w alior banku i dobre warunki! no i szybkosc dzialania przedstawicieli na +

 7. Bogdan pisze:

  wcześniej brałem kredyt w mbanku i przy tej samej kwocie wyszedł dużo drożej dlatego mogę polecić kredyt na dowód aliorbanku każdemu

 8. Marek pisze:

  co prawda czekałem nieco dłużej niż piszecie ale PO LE CAM ! opinie pozytywne – wcześniej sprawdziłem ale nie spodziewałem się aż tak profesjonalnego podejścia ze strony banku! bardzo mało formalności i zero problemów. pożyczka w alior banku na dowód to dla mnie produkt idealny! wg mnie najlepszy kredyt gotówkowy na dowód dla przeciętnego Kowalskiego :)

 9. Elżbieta pisze:

  świetna obsługa telefoniczna banku, pierwszy raz byłam tak solidnie obsłużona telefonicznie, wygodnie pijąc kawke w fotelu. Szybka decyzja w trakcie rozmowy poznałam dokładną kwotę jaką mogę uzyskać i elastyczne warunki spłaty – wybór ilości rat. Bardzo dobra pozyczka na dowód z Alior Banku spełni najwyższe wymagania i w stosunku do innych banków bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wysokość raty kredytu! polecam ten kredyt i praktycznie wystarczy przekazać dane z dowodu osobistego plus kilka drobnych informacji i cały proces przechodzimy. polecam każdemu

 10. krysia pisze:

  bardzo dobra pożyczka na dowód w alior banku nie stawiaja takich wysokich wymagan jak w innych bankach. Krótka rozmowa i kredyt przez telefon zalatwiony bez problemów a wcześniej w 2 innych bankach mi odmówili pożyczki. Musze przyznac tylko ze sam dowod nie wystarczy i trzeba potwierdzic dochody ale to tyle. polecam kazdemu kto mnie zapyta o opinie. każdemu polecam alior bank

 11. anna pisze:

  jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak szybko można w alior banku otrzymać pożyczkę! bardzo bardzo polecam! wnioskowalam w innych bankach i w rzadnym nie było tak szybko procedura błyskawiczna. kredyt na dowód + kilka innych informacji jescze trzeba podac ale to tak jaka w każdym banku. miałam raczej słaby bik ale się udało i już gotówkę mam na koncie. polecam alior bank!

 12. Robert pisze:

  Polecam bo w porownaniu z innymi ofertami ta wychodzi na prawde korzystnie! Szybko i bezproblemowo. Sprawdzalem rozne pozyczki na dowod, czytalem opinie i moge polecic.

 13. Gosia pisze:

  kredyt na dowód prze internet w alior banku to taka ich pokazowa oferta dla kazdego kto ma dowód osobisty. Zero jakichs problemów a do tego mila obsluga w banku i jasne zasady kredytu. Trzeba mieć tylko dowód i nie być jakoś strasznie zadłużonym. Kwota kredytu porównując z innymi bankami dużo wyższa propozycja.

 14. Ella pisze:

  Słyszałam, że teraz jest pożyczka przymiarka w alior banku, czy ona też jest na dowód? Czy naprawdę można zwrócić ją w ciągu 30 dni? Jak działa ta pożyczka na próbę? czy są jakieś haczyki w umowie?

  • Albert pisze:

   tak potwierdzam to prawda. Mi jednak nie udalo sie skorzystac z tej promocji alior banku ale te raty pozyczki jakie mam moge splacac bez problemu tak jest dirbze i polecam ten kredyt

 15. Maciej pisze:

  Profesjonalny bank ten alior bank a ppzyczka na dowod to chyba ich najlepsza promocja. Polecam ta pozyczke bo szyblo tanio i profesjonalnie.

 16. lysy pisze:

  Najlepsza pożyczka na dowód w banku! polecam! szybko profesjonalnie solidnie! extra!

  • Lusia pisze:

   Pptwierdzam. Bardzo dobry bank i szybka pożyczka dostępną na dowód chyba dla każdego kto nie ma jakichś wielkich długów

 17. Elvis pisze:

  Zdecydowanie polecam pozyczke na dowod w alior banku. Spelnila moje wymogi i jestem zadowolony! Polecam i daje 5 gwiazdek w ocenie!

 18. Jarosław pisze:

  Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością procesu, bezproblemowym działaniem, małą ilością telefonów i zero gadania, że nie mam zdolności. Zero problemów itd. Wszystko w porządku. Pożyczkę na dowodową alior bankową uwielbiam i mógłbym polecić każdemu. W ogóle alior jest chyba najlepszym bankiem jeśli chodzi o pożyczki w Polsce.

 19. Karolina pisze:

  Idealna pozyczka na dowod. Alior bank ma bardzo konkurencyjna oferte pozyczek na dowod i na prawde szybko dziala i idzie caly proces do wyplaty kredytu. Polecam na swieta i zycze wesolych!

 20. Krysia pisze:

  Ja mogę polecić w alior banku pożyczka nietypowa. Im więcej pożyczamy tym mniejsze otrzymujemy oprocentowanie. I jest bardzo długi okres ratalnej spłaty.

 21. małgosia pisze:

  Która pożyczka bardziej się opłaca nietypowa czy zimowa ? niby oprocentowanie inne ale jak wygląda w praktyce? slyszalam opinie o pozyczce na dowód w aliorbanku że wszystko zależy od kwoty.

 22. kate pisze:

  Polecam pożyczkę z mikrokosztami w aliorbanku !
  Zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, dobry kontakt, mało formalności i szybka decyzja! no i oczywiście tanio, tani kredyt na długi okres to to czego szukałam :)

 23. Dawid pisze:

  Aliorbank ma zdecydowanie najlepszą pożyczkę na dowód osobisty. Praktycznie w kilka minut się załatwia wszystko i w porównaniu do innego kredytu wyszło mi 50zł niższa rata!!! Polubimy się chyba z aliorbankiem na dłużej i już nie będę musiał kożystać z chwilówek czy innych pozabankowych pożyczek na raty. Super!

 24. Marcin pisze:

  Aliorbank jest jak dla mnie najlepszym bankiem w Polsce. Najlepsza oferta kredytow konsolidacyjnych – inne banki nie chca konsolidowac pozyczek pozabankowych co jak dla mnie jest dziwne.

 25. Marcin pisze:

  Dobra pożyczka w alior banku bo w porownaniu z innymi bankami dobrze sie zalatwia wszystko i bez problemow. Co prawda nie jest na dowod bo trzeba podac kilka informacji ale jest dobrze.

 26. Sysia pisze:

  Porownyealem rozne oferty zeby sprawdzic gdzie najtansza pozyczka w banku i wybralem alior bank pozyczka z mikrokosztami okazalas sie najkorzystniejsza! Jedyne co moze komus przeszkadzac to ze trzeba porozmawiac 2-3 razy przez telefon jak wniosek jest na roznych etapach, jak ktos chce wziac w tajemnicy przed mezem to trzeba pojsc do garazu :)

 27. Janek pisze:

  świetna oferta! jestem w szoku jak tani kredyt można otrzymać w aliorbanku. Już od jakiegoś czasu planowałem wziąść kredyt ale teraz w tym trudnym okresie zdecydowałem się w końcu na złożenie wniosku. Pożyczka w aliorbanku może nei jest typowym kredytem na dowód ale jest na prawde tania. Polecam i fajnie że takie pożyczki jeszcze są.

 28. Cichy pisze:

  Jak to teraz jest z tą pożyczką na dowód w aliorbanku przy epidemii/pandemii koronawirusa covid-19? Podobno kredyt gotówkowy już nie tak łatwo otrzymać ale też niby oprocentowanie się zmniejszyło czyli raty są niższe. CZy w alior banku łątwiej teraz czy trudniej otrzymać pożyczkę ? Jakie macie doświadczenia.

 29. Kamil pisze:

  Alior bank ma dobre warunki kredytów. Szybko załatwiamy wszystko i czekamy chwile na decyzje, pozniej juz tylko prElew. Pożyczka na dowód alior bank to pozyczka w pewnym banki na przejzycstych zasadach. Szukałem i porównywałem inne ale kolejny raz aliorbank okazal sie lepszy. Polecam

 30. aneta pisze:

  Jaka jest maksymalna kwota pożyczki na dowód w aliorbanku dla osoby w wieku 40lat i zarobkach około 3000 zł na rękę? Czy jest szansa na kredyt w kwocie 50000 zł na jak najdłuższy termin spłaty? Czy będą potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty? Teraz takie czasy mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE