Ticf.pl » Kredyty » Porównywarka kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów hipotecznych umozliwia w szybki i łatwy sposób porównać i wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich kredytów hipotecznych dostępnych na rynku.

Jeśli nie masz czasu na czytanie długich artykułów i męczy Cię ilość ofert, króre tylko z pozoru wyglądają atrakcyjnie – skorzystaj z porównywarki pożyczek hipotecznych (gotówkowych). Znajdziesz w niej tylko sprawdzone oferty pożyczek dopasowanych do Twoich oczekiwań (z najniższą ratą, niskim oprocentowaniem, bez prowizji itp.).

 Przedstawiamy wyjątkową porównywarkę kredytów hipotecznych i mieszkaniowych. Jeśli szukasz kredytu wejdź i porównaj oferty!

 

Porównywanie kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie oferty, która spełni Twoje wymagania. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry zgodne z oczekiwaniami a system automatycznie porówna aktualne oferty wszystkich sprawdzonych firm udzielających kredyty hipoteczne. Porównywarka jest stale  aktualizowana.

 

Jak obsługiwać porównywarkę kredytów hipotecznych?

W odpowiednich polach podaj:

– kwotę kredytu

– wartość nieruchomości

– cel kredytu hipotecznego

– okres kredytowania

– rodzaj rat

i wciśnij przycisk oblicz a po chwili pojawi się zestawienie kredytów

 

 

Porównywarka kredytów hipotecznych

Czy powyższa porównywarka spełniła Twoje oczekiwania? Czy znalazłeś kredyt hipoteczny, który Cię zadowala? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – napisz do nas na kontakt@ticf.pl i wyraź swoje zdanie, napisz czy porównywarka działa dobrze lub co należy poprawić.

Pamiętaj, że porównywarka kredytów hipotecznych zawiera szeroką ofertę największych banków w Polsce. Znajdują się w niej kredyty hipoteczne na różnych warunkach. Oferta jest stale aktualizowana jednak czasem może zdarzyć się sytuacja, że porównywarka kredytów hipotecznych przedstawia chwilowo nieaktualną ofertę – może być to związane z często zmieniającą się ofertą, dlatego pamiętaj aby sprawdzić (po przejściu na stronę firmy – klikając w „sprawdź”) czy dane w porównywarce są poprawne.

 

 

 

Ocena
[Głosów: 28 Średnia: 4.5]

Komentarze

  1. marta pisze:

    świetna sprawa! porównywarka kredytów hipotecznych pomogła mi w znalezieniu najlepszego kredytu. Czekam jeszcze na informację z banku na potwierdzenie wysokości raty. polecam!

  2. Karol pisze:

    Bardzo gajna sprawa ta porownywarka kredytow hipotecznych! Polecam jak ktos ma problem jaki kredyt hipoteczny najtańszy. Czy macie cos podobnego na kredyty samochodowe?

  3. Aras pisze:

    Da sie dostac kredyt hipoteczny ze slabym bikiem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE