Ticf.pl » Kredyty » Fura Kasy – szybka pożyczka bez BIK dla firm

Szybka pożyczka dla firm od Fura Kasy to pożyczka bez bik, zus i us, bez zaświadczeń, dla rolników, a także dla osób prowadzących działalność gospodarczą, również dla nowych firm. MASZ AUTO MASZ POŻYCZKĘ pod zastaw samochodu, który zostaje u Ciebie, którym dalej jeździsz – to główne hasło firmy. Pożyczka jest udzielana w kwocie od 5000 zł do 50000 zł na okres  od 6 do 48 miesięcy. Fura Kasy to szybki kredyt dla firm bez bik pod zastaw, zabezpieczona samochodem lub np. ciągnikiem. Pożyczkę można otrzymać już od pierwszego dnia prowadzenia firmy Fura-kasy.pl to szybka pożyczka udzielana przez internet, bez konieczności wizyt w oddziale.

 

Informacje o Fura-Kasy.pl

Właścicielem Fura Kasy jest spółka Lukra sp. z o.o. wpisana do rejestru w roku 2013. Adres siedziby firmy: Ruda Śląska, ul. Katowicka 54. Dane firmy: NIP: 641-253-11-41, REGON: 243364946, Sąd Rejonowy  w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000475900. Kapitał zakładowy w wysokości 300 000 zł. Pożyczki Fura Kasy są udzielane za pośrednictwem serwisu internetowego www.fura-kasy.pl, który jest bardzo prosty w obsłudze.

Nr telefonu: 323077077, Godziny pracy: -, E-mail: biuro@lukra.plNr konta: -.

 

Pożyczka dla firm bez BIK, ZUS i US

Fura kasy nie jest typowym kredytem dla firm, przy którym w trakcie ubiegania się o kredyt musimy jechać do oddziału, załatwiać i przedstawiać masę dokumentów, zaświadczeń i innych „papierków”. Główną zaletą pożyczki dla firm fura kasy jest to, że jest to szybka pożyczka bez bik, bez zus i bez us, prawie w całości online. Kredyt udzielany jest pod zastaw samochodu lub innego pojazdu będącego własnością pożyczkobiorcy.

Warunki, które trzeba spełnić

Szybka pożyczka Fura-Kasy.pl jest dostępna dla firm, rolników i osób prowadzących działalność gospodarczą. Pożyczkę może otrzymać:

 • osoba prowadząca działalność gospodarczą (przedsiębiorca)
 • rolnik prowadzący działalność rolniczą
 • spółka z o.o.
 • spółka akcyjna
 • spółka komandytowo-akcyjna
 • spółka jawna
 • spółka cywilna

Wymagania dotyczące samochodu, który będzie zabezpieczeniem pożyczki:

 • samochód musi być własnością pożyczkobiorcy
 • auto nie może być zajęte przez osoby trzecie (komornik, bank, leasing)

Kwota pożyczki i okres spłaty

Fura-kasy.pl umożliwia zaciągnięcie pożyczki w kwocie od 5 000 zł do 50 000 zł, jednak maksymalna kwota pożyczki jest uzależniona od wartości rynkowej samochodu i może stanowić 80% wartości. Okres spłaty pożyczki wynosi od 6 do 48 miesięcy.

Dokumenty

Aby wnioskować o pożyczkę należy złożyć wniosek na www.fura-kasy.pl do wypełnienia którego nie będą potrzebne żadne dokumenty. W dalszym etapie do zawarcie umowy będzie potrzebny:

 • dowód osobisty
 • dowód rejestracyjny
 • polisa OC
 • telefon komórkowy
 • konto w banku

Na czym polega pożyczka Fura Kasy pod zastaw auta?

Pożyczka udzielana jest pod zastaw auta. Oznacza to, że zabezpieczeniem jest samochód, którego na okres pożyczki współwłaścicielem zostaje pożyczkodawca (Lukra sp. z o.o.). Posiadacz pojazdu nie zmienia się i jest nim pożyczkobiorca. Oznacza to, że cały czas posiadasz samochód i możesz z niego korzystać.

Zabezpieczenie jest ustanowione na podstawie umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie pojazdu będącego własnością pożyczkobiorcy (oraz poprzez wystawienie weksla).

WAŻNE: Zgodnie z umową pożyczkodawca zobowiązuje się do przeniesienia własności pojazdu z powrotem na pożyczkobiorcę po całkowitej spłacie pożyczki.

Jakie pojazdy mogą być zabezpieczeniem pożyczki?

Pojazdy jakie można „oddać pod zastaw” to przede wszystkim samochody osobowe, jednak można również zabezpieczyć pożyczkę samochodem ciężarowym, pojazdem rolniczym. Wszystkie pojazdy muszą być sprawne technicznie i mieć ważne badania.

Wniosek o pożyczkę dla firm Fura Kasy

 

fura-kasy

KROK 1 – Wniosek online Wchodzimy na stronę www.fura-kasy.pl w polu „jaka kwota jest Ci potrzebna” wybieramy:

 • kwotę pożyczki
 • okres pożyczki

Następnie trzeba kliknąć w „Złóż zapytanie” i podać podstawowe informacje takie jak:

 • imię
 • telefon komórkowy
 • adres e-mail
 • opis pojazdu (marka, model, rok produkcji itp)

[opcjonalnie można również podać nazwisko i NIP]

fura-kasy

KROK 2Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Fury Kasy, podczas której poznasz warunki pożyczki. Na tym etapie będzie potrzebne również podanie brakujących danych do wniosku, takich jak np. dowód osobisty, dowód rejestracyjny. Mogą być potrzebne również takie rzeczy jak: zdjęcia pojazdu lub wyciąg z konta.

KROK 3Decyzja. Po weryfikacji Fura Kasy przedstawi Ci decyzję kredytową. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji wystarczy umówić się z przedstawicielem na podpisanie umowy.

KROK 4 – Wizyta w Wydziale Komunikacji. Tam załatwisz wszystkie niezbędne formalności związane z zabezpieczeniem pożyczki dla firm Fura Kasy (pożyczka pod zastaw). W Wydziale komunikacji należy przedstawić umowę przewłaszczenia na zabezpieczenie oraz pełnomocnictwo i wniosek o wpisanie Fura Kasy (dokładnie spółki Lukra sp. z o.o.) jako współwłaściciela samochodu. Wszelkie potrzebne dokumenty otrzymasz podczas podpisywania umowy (krok nr 3).

KROK 5. Potwierdzenie zawarcia umowy. Ostatnie co trzeba zrobić to przesłanie na adres e-mail Fura Kasy (biuro@lukra.pl) skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego z wpisaną w nim Lukra sp. z o.o.

Pożyczka zostanie wypłacona na konto bankowe pożyczkobiorcy. Nie  są wymagane żadne zaświadczenia. Jest to pożyczka pozabankowa dla firm – bez bik, bez zaświadczeń ZUS i US.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Fura Kasy Szybka pożyczka bez bik dla firm

Zalety pożyczki:

– fura kasy to pożyczka bez BIK

– bez zaświadczeń ZUS i US

– minimum formalności

– szybka procedura kredytowa

– wysoka kwota pożyczki – aż do 50000zł

– koszty pożyczki można uwzględnić w kosztach działalności

Wady:

– brak kalkulatora pożyczki

– pożyczka przeznaczona wyłącznie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą lub rolników prowadzących dział. rolniczą

Opinie

Opinie o Fura Kasy można zamieszczać pod artykułem, poniżej prezentujemy kilka przykładowych opinii o tych pożyczkach.

„Dzięki pożyczce zabezpieczonej pojazdem w fura-kasy.pl w 3 dni uzyskałem gotówkę na wkład własny na zakup naczepy. Dziękuję Wam za szybkie działanie.”
Bogdan

„Był taki moment w mojej firmie gdy zamówień było więcej niż byłem w stanie zrealizować. Do tego zatrudniłem pracownika i potrzebne były środki na zakup maszyny do szycia po okazyjnej cenie. Bank mi odmówił pożyczki bo za krótko prowadziłem firmę. Kolega który prowadzi firmę polecił mi pożyczkę pod zastaw samochodu. Większość formalności załatwiłem przez Internet. Pożyczkę spłacam w ratach. Dziękuję Wam za pomoc”
Mariusz

„Kończyłem inwestycję w firmie i zabrakło środków, po prostu kosztorys rozjechał się z rzeczywistością. Bank nie zgodził się na podwyższenie kredytu, a żeby skończyć budynek brakowało mi 50 tys. zł. Na szczęście miałem samochód który należał do mnie i mogłem go użyć jako zabezpieczenie. Inwestycja jest na ukończeniu, a nie byłoby to możliwe bez Waszej pożyczki. Dziękuję i polecam”
Paweł

(opinie pochodzą ze strony www.fura-kasy.pl)

PODSUMOWANIE

Szybka pożyczka bez bik dla firm Fura Kasy spełni wymagania tych osób, które szukają pożyczki z zachowaniem minimum formalności, bez wielokrotnych weryfikacji i bez problemów z załatwianiem potrzebnych dokumentów. Wszystkie dokumenty potrzebne do otrzymania pożyczki są w zasięgu ręki, a jedyne miejsce, do którego trzeba się udać to Wydział Komunikacji. Nie trzeba również przedstawiać dokumentów potwierdzających wysokość dochodów. Pożyczka Fura Kasy umożliwia otrzymanie dodatkowej gotówki firmom w ciężkiej sytuacji i osobom prowadzącym działalność, mimo negatywnej historii w BIKu. Do minusów należy brak kalkulatora na stronie internetowej fury kasy, a co za tym idzie nie widzimy od razu dokładnej wysokości raty pożyczki. Z pożyczki nie mogą też korzystać osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

ZŁÓŻ WNIOSEK

 www.fura-kasy.pl

 

Sprawdź inne polecane kredyty dla firm – bezpłatne zgłoszenie i negocjacje!

Ocena
[Głosów: 40 Średnia: 3.3]

Komentarze

 1. karol pisze:

  szukam pożyczki pod zaastaw samochodu oczywiscie pożyczki dla firm GDZIE TAKĄ ZNAJDE?

 2. ryszard pisze:

  Nie dali mi kredytu….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE