Ticf.pl » Pożyczki » Hapi Pożyczki – Pożyczki na raty online do 10 tys. zł

Kto może wziąć Hapi Pożyczki, jakie są warunki, na czym polega weryfikacja – Sprawdź informacje i opinie na temat Hapipozyczki. Dowiedz się jak złożyć wniosek, ile możesz pożyczyć, skorzystaj z kalkulatora i sprawdź aktualne promocje.
 
hapipozyczki
 

Hapi pożyczki – informacje o firmie

Hapi pożyczka należy do międzynarodowej grupy finansowej IPF, która obsługuje już prawie 3 mln klientów na całym świecie. Hapi pożyczki online działa od niedawna w Polsce i udziela pożyczek w kwocie do 10 tysięcy złotych na okres do 24 miesięcy. Hapi pożyczki to marka należąca do IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. IPf Polska jest wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174. NIP: 7010191956. Kontakt: Telefon(sprzedaż): 223958585, Biuro Obsługi KlientaInfolinia: 223958587 lub 800 012 601, adres email: bok@hapipozyczki.pl, Godziny pracy: poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00, soboty: 09:00 – 17:00, , Strona internetowa: www.hapipozyczki.pl

hapi pożyczki - reklama - spłata za 2 miesiące

 

Reklama Hapi Pożyczki w tv i youtube

Najnowsza kampania reklamowa Hapi pożyczki mówi o zadowolonych klientach. Treść reklamy, którą można zobaczyć w telewizji i na youtube to: Na wypad do tatr – hapi, hapi, hapi – Na świąteczny szał – hapi, hapi, hapi – Na laptopa ŁAŁ – hapi, hapi, hapi – Wszystko co byś chciał. Miliony klientów naszej grupy są hapi, dzięki naszym pożyczkom – HapiPozyczki.pl
 

Aktualna promocja Hapi Pożyczki – spłata za 2 miesiące

Biorąc Hapi pożyczkę masz możliwość rozpoczęcia spłaty pożyczki nawet po 2 miesiącach od wzięcia pożyczki. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z tzw. wakacji od spłat.
 

Hapi pożyczki – jak to działa?

Pożyczki Hapi udzielane są całkowicie online na dowolny cel w kwocie od 800 zł do 10000 zł na 3 do 24 miesięcznych rat. Sam decydujesz ile gotówki chcesz pożyczyć i na ile rat – korzystając z kalkulatora. Masz także możliwość wybrania dnia, w którym rozpoczniesz spłatę pożyczki oraz możliwość wstrzymania spłaty – wakacje od spłat. Cała procedura przebiega bez wychodzenia z domu, z reguły bez żadnych zaświadczeń. Pożyczka przeznaczona jest również dla osób z negatywną historią kredytową i zadłużonych. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, wymagany jest stały dochód.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby otrzymać hapi pożyczkę należy:

 • mieć ukończone 18 lat i dowód osobisty
 • posiadać polskie obywatelstwo
 • posiadać konto w banku
 • posiadać stały dochód

Hapi Pożyczki procedura wniosek weryfikacja

Procedura, wniosek i weryfikacja

Aby wnioskować o pożyczkę musisz:

 1. Wejść na stronę hapipozyczki.pl, wybrać kwotę i okres spłaty hapipozyczki i wypełnić wniosek.
 2. Potwierdzić dane wpisane we wniosku i formularzu rejestracyjnym, wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł. Weryfikacja telefoniczna i poprzez e-mail.
 3. Po pozytywnej decyzji pieniądze ekspresowo trafią na Twoje konto. Masz także możliwość wybrać wypłatę gotówkową na Poczcie.

Kalkulator Hapi Pożyczki

Aby sprawdzić koszty pożyczki, prowizje i wysokość raty wystarczy skorzystać z poniższego narzędzia – kalkulator hapipozyczki. Przykładowo pożyczka w kwocie 5000 zł na okres 12 miesięcy to miesięczna rata 667,95 (RRSO 154,76 – dane z kalkulatora na dzień 27.01.2017). Z kalkulatora online można skorzystać klikając na poniższe zdjęcie.

 

Kalkulator Hapi Pożyczki

 

Pytania o Hapi Pożyczki

Najczęściej zadawane pytania o hapi pożyczki i odpowiedzi.

Ile czasu czeka się na decyzję w HapiPozyczki?

Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany w ciągu kilku minut.

Czy Hapi pożyczki sprawdza bik i inne bazy? – Weryfikacja klienta.

Hapi Pożyczki podczas weryfikacji klienta może sprawdzić jego dane w bazach. Bazy danych jakie może sprawdzić to: wewnętrzny zbió danych IPF Polska sp. z o.o., KRD – Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Rejestr Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., BIG Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK), Związek Banków Polskich i wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A. Składając wniosek wyrażamy zgodę na weryfikację.

Czy Hapi pożyczki dzwoni do pracodawcy?

Hapi pożyczki podczas procesu weryfikacji klienta nie dzwoni do pracodawcy.

Czy Hapi pożyczki to provident?

Provident to jedna z najpopularniejszych pożyczek pozabankowych, której właścicielem jest Provident Polska SA. Właścicielem Hapi Pożyczki jest IPF Polska Sp. z o.o.. Obie spółki należą do międzynarodowej grupy finansowej IPF – International Personal Finance.

Brak spłaty w terminie – dodatkowe koszty, windykacja?

Przy braku spłaty w terminie pożyczkodawca może naliczyć dodatkowe opłaty związane z opóźnieniem, a także uruchomić procedury mające na celu odzyskanie należności, z reguły po dłuższym opóźnieniu uruchamiana jest windykacja.

Wcześniejsza spłata pożyczki – czy jest możliwa?

Tak, jest możliwa wcześniejsza spłata hapipożyczki. Pożyczkobiorca może ją spłacić w całości lub w części w każdym czasie przed terminem ustalonym w umowie.

Kolejna pożyczka hapi – inne warunki?

Po spłacie pierwszej pozyczki w strefie klienta poprzez logowanie, pojawi się informacja o zdolności kredytowej do kolejnej pożyczki oraz nowych warunkach i maksymalnej kwocie.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Hapi pożyczki – podsumowanie

Hapi pożyczki to jedna z pozabankowych pożyczek ratalnych online w kwocie do 10000 zł na okres do 24 miesięcy. Największą zaletą pożyczki jest możliwość spłaty pożyczki dopiero po 2 miesiącach od jej wzięcia, a także możliwość skorzystania z wakacji od spłaty. Cały proces – wniosek i wypłata pieniędzy odbywa się całkowicie przez internet. Hapi pożyczki nie jest najtańszą pożyczką dostępną na rynku, jednak wzbudza zainteresowanie wielu osób, którym bank odmówił pożyczki. Opinie jakie można znaleźć na forum o hapi pożyczce są pozytywne wśród osób, które spłacają pożyczki w terminie. Zachęcamy również do dodawania opinii w komentarzach. Jeśli szukasz innych podobnych pożyczek – sprawdź listę poniżej.

 

Podobne pożyczki do hapi pożyczki – pozabankowe na raty

Ocena
[Głosów: 170 Średnia: 4.1]

Komentarze

 1. Iza pisze:

  Moge polecic hapi pozyczki ze wzgledu na to ze dali mi pozyczke bez problemow za to w ibnych firmac mialam problemy. Teraz szukam innej firmy jak mysliscie gdzie mozna latwo dostac pozyczke bez bik?

 2. stefan pisze:

  ja nie jestem taki hapi z tych pozyczek troche dlugo wszystko u mnie trwalo… hapi pożyczki zwlekało z decyzją a później sie okazało że dostałem pożyczkę jednak

 3. Paweł pisze:

  Czy jak mam pożyczke w providencie to dostane tez w hapipozyczkach? Ile czasu czrka sie na wyplate

 4. Aleks pisze:

  nie polecam, lepiej vivus, zaplo, wonga. Lepsze warunki i obsluga, kontakt szybszy i mniejsze wymagania bez robienai problemów jak w hapi pożyczki

 5. Albert pisze:

  sprawdzalem pozyczki hapipozyczki w porownaniu z innymi podobnymi pozyczkami i powiem wam ze wszystko wyglada podobnie. Warto wybrac jakas w promocji. Polecic moge jak ktos szuka pozyczki bez bik zaplo, wonga, ferratum i ratka.

 6. Ewka pisze:

  hapi hapi haapi jestem teraz hapii :)) fajna pożyczka na raty i bez problemów :)) hapi hapi hapi…. :D

 7. ania pisze:

  Wzielam hapi pozyczke i jestem hapi mam nadzieje ze tak samo hapi bede splacajac raty :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE