Ticf.pl » Kredyty » Porównywarka kredytów mieszkaniowych – kalkulator

Porównywarka kredytów mieszkaniowych – kalkulator kredytu mieszkaniowego. PORÓWNAJ kredyty na mieszkanie i OBLICZ  wysokość RATY. Aktualna oferta z 2014 roku – na bieżąco aktualizowana! Ponad 20 banków w naszej porównywarce – sprawdź już teraz, skorzystaj z kalkulatora kredytów i wybierz najtańszy!

Poniżej prezentujemy bardzo proste narzędzie, dzięki któremu obliczysz wysokość rat kredytów mieszkaniowych w wielu bankach jednocześnie. Wprowadź kwotę kredytu jaka Cie interesuje, podaj wartość nieruchomości, cel kredytu i okres kredytu oraz swój wiek i rodzaj rat jakie wybierasz (raty równe lub malejące). Następnie kliknij „Oblicz”, a po chwili system obliczy wysokość raty Twojego kredytu w wielu bankach.

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka Kredytów Mieszkaniowych - KalkulatorPowyższa porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie najkorzystniejszej oferty, czyli kredytu z najniższą miesięczną ratą. Warto rozważyć kilka ofert – zbliżonych wysokością rat – jednocześnie, ponieważ w niektórych bankach może okazać się, że rata będzie jeszcze niższa, np. ze względu na indywidualne cechy kredytobiorcy.

Po bardzo szybkim procesie porównywania kredytów mieszkaniowych możesz użyć jednego z dwóch przycisków dostępnych w polach porównywarki – sprawdź szczegóły, złóż wniosek lub zapytaj doradcy. Klikając w pierwszy z nich – sprawdź szczegóły – poznasz informacje na temat kredytu w danym banku (takie jak szczegółowe cele na jakie może być przeznaczony kredyt, okres oczekiwania na decyzję, wzory dokumentów itp.). Po kliknięciu na drugi z przycisków – złóż wniosek – przejdziesz do krótkiego formularza, dzięki któremu zgłosisz zainteresowanie produktem do banku i umówisz się na rozmowę telefoniczną lub osobistą ze specjalistą od kredytów mieszkaniowych banku. Zapytaj doradcy – po kliknięciu na ten odnośnik zostaniesz przeniesiony do formularza doradców finansowych, wystarczy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu, a doradca skontaktuje się z Tobą w dogodnym terminie i jeszcze bardziej szczegółowo przedstawi całą ofertę kredytową.

 

Kalkulator kredytów mieszkaniowych

Kalkulator kredytów mieszkaniowych – inaczej porównywarka – umożliwia za pomocą kilku ruchów myszki, bez wychodzenia z domu, poznać wysokość oprocentowania, marży oraz odsetek i obliczyć wysokość raty dla dokładnie określonej kwoty kredytu, która spełni Twoje potrzeby finansowe. Już klika sekund po wybraniu opcji „oblicz” wyświetli się pełne zestawienie na bieżąco aktualizowanej oferty. Kalkulator kredytów mieszkaniowych przyda się każdemu kto szuka najtańszego kredytu.

 

Porównanie kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie oferty, która spełni Twoje wymagania. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry zgodne z oczekiwaniami a system automatycznie porówna aktualne oferty wszystkich sprawdzonych firm udzielających kredyty mieszkaniowe. Porównywarka kredytów mieszkaniowych jest stale  aktualizowana.

 

Jak obsługiwać porównywarkę kredytów mieszkaniowych?

Obsługa porównywarki kredytów mieszkaniowych jest bardzo prosta. Nie potrzebujesz żadnych dokumentów, ani zaświadczeń do obsługi kalkulatora. Ratę obliczysz jedynie podając w  odpowiednich polach takie informacje jak:

– kwota kredytu,

– wartość nieruchomości,

– cel kredytu mieszkaniowego,

– okres kredytowania,

– rodzaj rat – malejące, równe.

I tyle! Po podaniu informacji po prostu za pomocą myszki kliknij oblicz.

 

Porównywarka kredytów mieszkaniowych – opinie

Czy powyższa porównywarka spełnia Twoje oczekiwania? Czy znalazłeś kredyt mieszkaniowy, który Cię zadowala? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – napisz pod artykułem swoją opinię lub poinformuj nas na kontakt@ticf.pl, napisz czy kalkulator działa prawidłowo i czy pomógł Ci.

Pamiętaj, że porównywarka kredytów mieszkaniowych dostępna na stronie ticf.pl to jedna z największych porównywarek tak szerokiej oferty banków w Polsce. Współpracujemy z serwisem Bankier.pl, który dostarcza nam wszelkich najważniejszych informacji. Oferta kredytowa jest stale aktualizowana jednak należy mieć świadomość, że może  zdarzyć się sytuacja, w której porównywarka kredytów mieszkaniowych przedstawia chwilowo nieaktualną ofertę – to wyjątkowe sytuacje które mogą być związane ze stale zmieniającą się ofertą banków.

 

Kalkulator kredytów mieszkaniowych = Porównywarka kredytów mieszkaniowych

Oba pojęcia są używane w tym samym znaczeniu, zarówno porównywarka kredytów miszkaniowych, jak i kalkulator kredytów mieszkaniowych używane są do określenia narzędzia, które tworzy zestawienie wielu ofert kredytów jednocześnie, z którego osoba zainteresowana kredytami mieszkaniowymi uzyskuje cenne informacje (głównie o wysokości raty i kosztach kredytu).

 

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy (kredyt hipoteczny) to kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Kredytu  najczęściej udziela się na budowę lub zakup nieruchomości.

Jakie są koszty kredytu mieszkaniowego?

Główne koszty kredytu mieszkaniowego to przede wszystkim prowizja bankowa, jednak trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami takimi jak: wpisy w księdze wieczystej, koszty notarialne, założenie księgi wieczystej dla nieruchomości, ubezpieczenie od zdarzeń losowych z cesją praw z polisy na bank kredytujący (jest to niezbędne przez cały okresie kredytowania, -ubezpieczenia kredytu  do momentu ustanowienia hipoteki. Coraz częściej banki wymagają również ubezpieczenia na życie z cesją na rzecz banku.

Porównywarki kredytów

Porównywarki kredytów jakie można znaleźć na naszej stronie internetowej to przede wszystkim: porównywarka kredytów mieszkaniowych, porównywarka kredytów gotówkowych, porównywarka kredytów hipotecznych i porównywarka pożyczek pozabankowych. Porównywarkom przypisuje się głównie zalety takie jak: szybkość działania, łatwość obsługi i dokładność.

Kalkulator kredytowy

Na ticf.pl znajdują się również kalkulatory kredytów: kalkulator kredytów mieszkaniowych, kalkulator kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów hipotecznych i kalkulator pożyczek pozabankowych.

Ocena
[Głosów: 37 Średnia: 4.6]

Komentarze

 1. Marlena K. pisze:

  Wybrałam kilka ofert z porównywarki kredytów mieszkaniowych i odezwali się do mnie doradcy z banku, przyjęłam oferty i wybrałam najlepszą – co ważne prawie identycznie wyglądał ranking już po przedstawieniu oferty indywidualnej przez bank. Także polecam wszystkim jeśli szukacie kredytu na mieszkanie.

 2. mareczek pisze:

  witam, szukam kredytu na zakup mieszkania, mam dochód 3000 zł – zarobki z umowy o pracę + dodatkowe źródła dochodu, czy mam zdlondosć do wzięcia kredytu 300000 zł ? prosze prześlijcie mi porównania kredytów do mnie na eemail, dziekuje z góry z ainformacje

 3. anna pisze:

  Ktokolwiek chce kupić mieszkanie powinien korzystać z porównywarki, jak sprawdziłam ile płace i porównałam z innymi bankami o pluję sobie w brodę, mogłam wziązć kredyt dużo tańszy….

 4. marcin pisze:

  przede wszystkim jak ktos szuka jak najtanszego kredytu mieszkaniowego, taka porownywarka pokazala jak mocno przeplacamy miesiecznie w ratach.. masakra.. korzystac, korzystac i placic taniej. mam jeszcze pytanie – czy te kredyty mieszkaniowe w porownywarce moga byc czesciowo przeznaczone na remont mieszkania?

 5. Ela pisze:

  Jaki kredyt mieszkaniowy najtańszy?

 6. bartosz pisze:

  Polecam korzystanie z tego serwisu – porównywarka kredytów mieszkaniowych działa świetnie! porównałem, sprawdziłem i okazało się, że ten najtańszy wyszedł jeszcze taniej niż w kalkulatorze. polecam i dziekuje bo oszczedziłem sproo pieniędzy na tym kredycie

 7. Dagmara pisze:

  Porównałam kredyty mieszkaniowe w kwocie 300000 zł i zastanawiam się czy jest szansa wynegocjować jeszcze niższą ratę kredytu? Kredyt 300 tys zł, wartość nieruchomości 600000 zł. Rata cjciałbym żeby była poniżej 1200 zł. cf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE