Ticf.pl » Kredyty » Porównywarka kredytów gotówkowych

Jeśli jesteś zmęczony czytaniem długich artykułów lub nie masz czasu na przeglądanie dziesiątek ofert w internecie – skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych (pożyczek gotówkowych). Znajdziesz w niej tylko sprawdzone oferty kredytów dopasowanych do Twoich oczekiwań (nieskie oprocentowanie, długi okres kredytowania, atrakcyjne rabaty i promocje).

Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie oferty, która spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy wybrać kwotę i okres na jaki chcesz pożyczyć pieniądze a system automatycznie wyszuka produkty spośród aktualnej oferty wszystkich sprawdzonych firm (banków i instytucji pozabankowych). Porównywarka jest na bieżąco aktualizowana.

 

Jak używać porównywarki? W wyznaczonych polach wybierz:

– kwotę pożyczki

– okres kredytowania

– rodzaj rat (równe/malejące)

– bank, w którym masz konto

– dodatkowe opcje (zabezpieczenie itp.)

Następnie kliknij „Oblicz”

Porównywarka kredytów gotówkowych

Czy powyższa porównywarka pożyczek spełniła Twoje oczekiwania? Czy znalazłeś ofertę pożyczki lub kredytu, która Cię zadowala? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – napisz do nas na kontakt@ticf.pl i wyraź swoje zdanie, napisz czy porównywarka działa dobrze lub co należy poprawić.

Pamiętaj, że porównywarka kredytów zawiera szeroką ofertę banków, która jest stale aktualizowana.

 

 

 

Ocena
[Głosów: 47 Średnia: 4.3]

Komentarze

 1. opinie pisze:

  ta porównywarka wyliczyła mi idealnie wysokość raty, bank potwierdził i już po kilku godzinach otrzyamłem przelew. Super sprawa – do tej pory nie korzystałem z takich rzeczy ale warto bo można wyliczyć najniższą ratę i dostać najtanszy kredyt!

 2. alina pisze:

  policzylam, sprawdzilam, zlozylam wniosek, po chwili decyzja i szybko pieniadze na koncie a potrzebowałam natychmiast bo nagla awaria.. dzieki tej porównywarce kredytów zaoszczędziłam kilkaset złotych!!

 3. Dariusz pisze:

  ja powiem tak zlozylem wniosek w kilku bankach i tak polecam kazdemu zrobic bo kwoty i raty sie zgadzaly ale 2 banki mi odmowily a reszta przyjela wniosek i decyzja pozytywna. nie wiem czemu bank odmówił kredytu w tych 2 przypadkach…. grunt ze dostalem gotówkę i w święta moge zaszaleć :)

 4. Adrian pisze:

  porównuje porównuje i sam nie wiem już który z nich wybrać… nie chce składać kilku wniosków… gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy około 10000 zł?

 5. Mirosław pisze:

  Super porownanie kredytow gotowkowych w roznych bankach. Idealnie sie sprawdza i nie trzeba wysylac zapytan do kilku bankow tylko wystarczy porownac i zlozyc wniosek w jednym. Kredyt duzo taniej niz tam gdzie chcialem brac. Polecam

 6. Bogumiła pisze:

  Chciałabym tani kredyt gotówkowy ale mam opóźnienie w spłacie jednej raty kredytu. Czy dostanę kredyt w jakimś banku? Mój mi odmówił kolejnej pożyczki i rząda zapłaty ostatniej raty, która już jest spóźniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE