Ticf.pl » Kredyty » Porównywarka kredytów gotówkowych

Jeśli jesteś zmęczony czytaniem długich artykułów lub nie masz czasu na przeglądanie dziesiątek ofert w internecie – skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych (pożyczek gotówkowych). Znajdziesz w niej tylko sprawdzone oferty kredytów dopasowanych do Twoich oczekiwań (nieskie oprocentowanie, długi okres kredytowania, atrakcyjne rabaty i promocje).

Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównywarka kredytów to najszybszy sposób na znalezienie oferty, która spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy wybrać kwotę i okres na jaki chcesz pożyczyć pieniądze a system automatycznie wyszuka produkty spośród aktualnej oferty wszystkich sprawdzonych firm (banków i instytucji pozabankowych). Porównywarka jest na bieżąco aktualizowana.

 

Jak używać porównywarki? W wyznaczonych polach wybierz:

– kwotę pożyczki

– okres kredytowania

– rodzaj rat (równe/malejące)

– bank, w którym masz konto

– dodatkowe opcje (zabezpieczenie itp.)

Następnie kliknij „Oblicz”

Porównywarka kredytów gotówkowych

Czy powyższa porównywarka pożyczek spełniła Twoje oczekiwania? Czy znalazłeś ofertę pożyczki lub kredytu, która Cię zadowala? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – napisz do nas na kontakt@ticf.pl i wyraź swoje zdanie, napisz czy porównywarka działa dobrze lub co należy poprawić.

Pamiętaj, że porównywarka kredytów zawiera szeroką ofertę banków, która jest stale aktualizowana.

 

 

 

Ocena
[Głosów: 36 Średnia: 4.1]

Komentarze

 1. opinie pisze:

  ta porównywarka wyliczyła mi idealnie wysokość raty, bank potwierdził i już po kilku godzinach otrzyamłem przelew. Super sprawa – do tej pory nie korzystałem z takich rzeczy ale warto bo można wyliczyć najniższą ratę i dostać najtanszy kredyt!

 2. alina pisze:

  policzylam, sprawdzilam, zlozylam wniosek, po chwili decyzja i szybko pieniadze na koncie a potrzebowałam natychmiast bo nagla awaria.. dzieki tej porównywarce kredytów zaoszczędziłam kilkaset złotych!!

 3. Dariusz pisze:

  ja powiem tak zlozylem wniosek w kilku bankach i tak polecam kazdemu zrobic bo kwoty i raty sie zgadzaly ale 2 banki mi odmowily a reszta przyjela wniosek i decyzja pozytywna. nie wiem czemu bank odmówił kredytu w tych 2 przypadkach…. grunt ze dostalem gotówkę i w święta moge zaszaleć :)

 4. Adrian pisze:

  porównuje porównuje i sam nie wiem już który z nich wybrać… nie chce składać kilku wniosków… gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy około 10000 zł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE