Ticf.pl » Pożyczki » Provident PREMIA, pożyczka z premią – promocja!

Promocja od Provident Premia do 1000 zł – to jedyna taka oferta w tej chwili wśród szybkich pożyczek bez wychodzenia z domu. Sprawdzamy kto ma szansę na nagrodę 10% kwoty pożyczki jakie są warunki i czy jest to tylko promocja dla nowych klientów.

 

provident

Pożyczki provident to szybkie pożyczki pozabankowe udzielane na kwotę aż do 10 000 zł, spłacane w wygodnych ratach (od 30 do 90 rat) , bez ukrytych kosztów, przy minimum formalności. Każdy klient ma możliwość wyboru opcji spłaty pożyczki – przelewem lub odbiór rat przez pracownika firmy w miejscu zamieszkania. Konsultanci firmy pracują 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00 co pozwala na złożenie wniosku o pożyczkę i otrzymanie gotówki w dowolnym momencie. Do wzięcia pożyczki wystarczy dowód osobisty, a decyzję o tym czy otrzymamy pożyczkę podejmuje doradca klienta na spotkaniu z klientem. Provident rozpatruje każdy wniosek o pożyczkę z premią a ostateczną decyzję poznaje się na spotkaniu.

 

provident

 

 

Premia do 1000 zł – Promocja dla nowych klientów?

Provident Premia to promocja zarówno dla nowych klientów jak i tych, którzy już korzystali z usług firmy. W promocji mogę wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, które w czasie promocji zawrą umowę pożyczki spłacanej w  ratach i nie odstąpią od niej. Klienci, którzy już wcześniej korzystali z usług Providenta muszą dodatkowo spełnić następujące warunki: wywiązali się z zobowiązań wobec firmy z wcześniejszych pożyczek, nie uzyskali uprawnienia do premii w związku z inną umową, nie są pracownikami, doradcami ani członkami najbliższych rodzin pracowników firmy, nie zawarli umowy pożyczki na cele związane z działalnością gospodarczą. Zgłoszenie można złożyć wypełniając bardzo krótki wniosek na stronie internetowej www.provident.pl.

 

PROVIDENT Pożyczka z premią – warunki

Promocja trwa do dnia 2 września 2014 roku. Aby wziąć udział i skorzystać z promocji oraz otrzymać od Providenta nagrodę pieniężną (premia) należy spełnić wszystkie warunki jednocześnie:

 • spłacić raty pożyczki w wysokości i terminie określonym w harmonogramie spłaty
 • nie dokonać całkowitej spłaty pożyczki wcześniej niż 2 tygodnie przed terminem spłaty ostatniej raty
 • nie dokonać wcześniejszej częściowej spłaty pożyczki
 • w żadnym momencie obowiązywania umowy nie posiadać zaległości w spłacie rat przekraczających wartość trzech rat pożyczki

Pełny regulamin promocji pożyczki z premią znajduje się na stronie internetowej provident.pl

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

Ocena
[Głosów: 36 Średnia: 3.3]

Komentarze

 1. marta pisze:

  no dobra a jak mam juz jedna pozyczke w providencie to jak wezme druga to tez mam szanse na premie od trj drigiej czy nie??

  • Anonim pisze:

   Przwciez napisane masz ze premia dla kazdego tylko raz. Swoja drpgo to h** z tej premii jak provident ustali wyokie koszty pozyczki..

  • Doradca Finansowy pisze:

   Jeden z warunków – „nie uzyskali uprawnienia do premii w związku z inną umową”

 2. anna pisze:

  Teraz jest jakis promocja provident tablet gratis i premia dalej obowiazuje. Ja dostałam premie, a jak teraz bym brała to jeszcze bym tablet dostala. Super prmocje mają w tym providencie a spłata na raty mi odpowiada. Czy ktoś może zna podobne pożyczki z takimi promocjami jak provident tablet gratis?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE