Ticf.pl » Pożyczki » Kredito24 pożyczka bez bik?

Kredito24.pl udziela bardzo szybkich pożyczek całkowicie przez internet z możliwością spłaty na raty. Firma zapewnia, że pożyczki są bez BIK, a pierwsza pożyczka będzie za darmo jeśli zostanie spłacona w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Sprawdzamy jakie są warunki i koszty pożyczek w Kredito24, a także jakie są opinie o tej firmie.

kredito24

Informacje o Kredito24

Kredito24 działa w Polsce od sierpnia 2012. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm oferujących chwilówki w Polsce. Kredito24 zajmuje się nie tylko udzielaniem pożyczek bez BIK ale również posiada w swojej ofercie takie produkty jak pożyczka dla bezrobotnych czy pożyczka przez sms. Jest to bardzo solidna firma, która stale się rozwija. Pożyczki Kredito24 są udzielane przez serwis internetowy www.kredito24.pl

Siedziba Kredito24 Polska Sp. z o.o. jest spółką zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000429058. Adres: Warszawa, ul. Chmielna 19. Dodatkowe dane firmy: NIP: 5252534005, REGON: 146209184.

Dane kontaktowe Nr telefonu: 22 3071331, Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 10-21, Email: info@kredito24.pl

Nr konta w Alior Banku: 96249000050000452016596543

Zasady Kredito24:

Kredito ustaliło 10 zasad na których opiera swoje działąnia. Poniżej skrócony opis tych zasad:

1. Szybkość – wniosek w 2 minuty, decyzja w minutę, pieniądze na koncie w 10 minut.

2. Rozsądność – udzielanie pożyczek ludziom, którzy znajdują się w przejściowej trudnej sytuacji finansowej.

3. Innowacyjność – Szybkie decyzje, zautomatyzowany system sprawdzający i pożyczki na sms.

4. Jasność i przejrzystość – jasne zasady i brak ukrytych kosztów.

5. Dbałość o klientów – pomoc gotówkowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

6. Sprawiedliwość – obiektywne jednorazowe sprawdzanie danych.

7. Elastyczność – samodzielny wybór kwoty i kosztów pożyczki.

8. Wzajemne zaufanie – każda spłata w terminie zwiększa limit kredytu.

9. Bezpieczeństwo – szyfrowana transmisja danych zgodna z najwyższymi standardami.

10. Działalność charytatywna – Kredito wspiera charytatywne i społeczne akcje w Polsce.

Czy faktycznie Kredito24 przestrzega i działa wg wyżej wymienionych zasad? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie będą opinie (znajdziesz je w dalszej części artykułu).

 

PROMOCJA

Pierwsza pożyczka za darmo

Większość firm nalicza odsetki bez względu na to, czy pożyczamy po raz pierwszy, czy kolejny. Kredito24 daje swoim klientom możliość spłacenia pierwszej pożyczki w dokładnie takiej samej kwocie jaką otrzymali. Promocja jest bardzo atrakcyjna, jednak musimy pamiętać o tym, że aby nie płacić żadnych kosztów dodatkowych musimy spłacić pożyczkę w całości w ciągu 7 dni od momentu otrzymania pieniędzy na konto.

 Sprawdź szczegóły promocji >>

 

Decyzja i przelew w 15 minut

Kredito24 informuje, ze wniosek wypełnimy w 2 minuty, następnie czekamy na błyskawiczną decyzję i w od momentu pozytywnej decyzji o przyznaniu nam pożyczki w ciągu 10 minut pieniądze znajdą się na naszym koncie. Powyższe informacje można uznać za prawdziwe. Opinie o szybkości przyznania pożyczki i otrzymania pieniędzy są wyjątkowo dobre, czasem wypełnienie wniosku może zająć nieco więcej czasu (jest to nieco dłuższy wniosek w porównaniu np. do vivusa lub filarum) ale jest prosty i czytelny.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby aplikować o pożyczkę w Kredito24 musimy być przede wszystkim pełnoletni i mieszkać na terytorium Polski. Wiele osób zadaje pytanie Od ilu lat jest ta pożyczka? Jadyne wymagania stawiane przez Kredito24.pl to:

– ukończone 18 lat

– telefon komórkowy

– własny rachunek bankowy

Dokumenty

Jedyny dokument potrzebny do złożenia wniosku o pożyczkę w Kredito24 to dowód osobisty.

 

Wniosek o pożyczkę Kredito24

kredito241

Wybór kwoty i długości pożyczki 

Wchodzimy na stronę www.kredito24.pl i za pomocą dwóch suwaków wybieramy:

 • kwota pożyczki (ile chcemy pożyczyć pieniędzy)
 • raty (w ilu ratach chcemy spłacić pożyczkę)

WNIOSEK (REJESTRACJA)

Wypełniamy formularz rejestracyjny, składający się z pięciu kroków:

kredito242

 • Dane personalne – podajemy imię, nazwisko, adres e-mail, telefon komówkowy
 • Dane adresowe – wpisujemy adres zamieszkania (korespondencyjny)
 • Zatrudnienie – podajemy informacje o zarobkach lub wybieramy opcję „bezrobotny”
 • Konto bankowe – podajemy dane i nr konta bankowego
 • Portale społecznościowe – jeśli posiadamy konto np. na facebooku i polubimy profil Kredito24 możemy otrzymać dodatkową atrakcyjną ofertę

OPŁATA REJESTRACYJNA (potwierdzenie numeru konta bankowego)

Aby wniosek o pożyczkę  został dopełniony musimy potwierdzić numer konta bankowego wykonując przelew na kwotę 1 grosz (0,01 zł) na konto Kredito24, Dobra informacja jest taka, że w przeciwieństwie do innych firm udzielających pożyczki, Kredito24 umożliwia wykonanie przelewu bezpośrednio poprzez stronę internetową, a więc bez względu na to w jakim banku mamy konto – możemy potwierdzić dane w kilkanaście sekund.

WYPŁATA POŻYCZKI

Otrzymujemy decyzję czy pożyczka zostaje przyznana, jeśli tak wypłata pożyczki w Kredito24 odbywa się tak samo jak przy wykonywaniu opłaty rejestracyjnej. Przelew jest realizowany w trybie błyskawicznym a od momentu złożenia wniosku do momentu otrzymania pieniędzy nie minie więcej niż 10 minut.

Bardzo ważne: konto z jakiego wykonujemy przelew (opłata rejestracyjna) musi należeć do nas, a dane właściciela musza się zgadzać z danymi wpisanymi w formularzu rejestracyjnym.

W ciagu kilku dni od otrzymania pożyczki dostaniemy pocztą umowę w wersji papierowej, którą należy podpisać i odesłać do Kredito24. Już w tym momencie można pochwalić Kredito24.pl za prostą procedurę aplikacji o pożyczkę (co potwierdzają również opinie klientów).

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Koszty pożyczki – spłata w ciągu 7 dni

Pierwsza pożyczka będzie całkowicie darmowa (promocja) jeśli spłacimy ją w ciągu 7 dni. W każdym innym przypadku Kredito24 kwota zostanie powiększona o Opłaty. Koszty pożyczki poznamy już przy zawieraniu umowy.

Koszty pożyczki – spłata standardowa

Jeśli nie zdążymy spłacić pożyczki w ciągu 7 dni do pożyczki w Kredito24 naliczone zostaną opłaty. Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty pożyczek w przypadku spłaty w jednej racie:

Pożyczka 500 zł / Opłaty 68 zł

Pożyczka 1000 zł / Opłaty 136 zł

Spłata pożyczki Kredito24 na raty

Przy składaniu wniosku o pożyczkę w Kredito24 mamy możłiwość wyboru ilości rat (od 1 do 12 miesięcy).  Po wyborze ilości rat będziemy mogli zobaczyć Harmonogram Spłaty, w którym mamy dokładnie ustaloną wysokość każdej raty, koszt prowizji i termin spłaty. Raty w Kredito24 to wygodny sposób spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać o tym, że im więcej rat, tym większy koszt pożyczki.

Przedłużenie pożyczki

Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie możemy ją przedłużyć. Aby to zrobić należy przelać opłatę za przedłużenie na rachunek bankowy Kredito24.  Oprocentowanie przedłużenia terminu przedstawia się w następujący sposób:
• 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na 7 dni
• 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na 15 dni
• 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na 30 dni

Kolejna pożyczka

W sytuacji kiedy pierwsza pożyczka zostanie spłacona możemy wnioskować o kolejną. Istotną informacją jest fakt, że kwota kolejnej pożyczki w Kredito24 jest dużo wyższa niż pierwszej. Wniosek o kolejną pożyczkę ogranicza się do podania kwoty i ilości rat. Aplikacje o pożyczkę możemy złożyć przez internet lub smsem.

Zalety pożyczki:

BEZ BIK

– pierwsza pożyczka za darmo – 7 dni na spłatę

– rejestracja i wniosek o pożyczkę całkowicie online

– błyskawiczny przelew (opłata rejestracyjna)

– łatwy do wypełnienia wniosek

– możliwość spłaty w ratach

– rosnąca kwota maksymalna pożyczki przy kolejnych wnioskach

– brak ukrytych kosztów

Wady:

– dłuższy wniosek niż u konkurencji (np. Vivus, Filarum)

– negatywne opinie zbiera wysokość prowizji kolejnych pożyczek

Brak spłaty w terminie

Jeśli nie możemy spłacić pożyczki zaciągniętej w Kredito24, a dodatkowo brakuje nam gotówki na przedłużenie pożyczki musimy liczyć się z tym, żę Kredito24 zgodnie z warunkami umowy, może przesłać nam wezwanie do zapłaty w formie pisemnej (i/lub w formie wiadomości e-mail). Pożyczkobiorca zostanie obciążony za wezwanie do zapłaty dodatkowymi kosztami oraz odsetkami.

Kredito24 a BIK

Czy Kredito24 sprawdza bik? Czy dostanę pożyczkę kredito24 jeśli jestem w biku? Kredito24 – Czy sprawdza bik? – to bardzo częste pytania osób posiadających złą historię kredytową. Temat dyskusji – Kredito24 a bik – przewija się przez setki tematów na forach dyskusyjnych w internecie mimo to, że na oficjalnej stronie internetowej Kredito24 (www.kredito24.pl) informuje, że ich pożyczka to tzw. pożyczka bez bik. Kredito24 nie sprawdza historii kredytowej w BIKu, czyli biurze informacji kredytowej. Nie ma dla nich znaczenia to, czy mamy w tej bazie pozytywną czy negatywną historię. Odpowiadając na pytania wystarczy powiedzieć – Kredito24 to pożyczka bez BIK.

Kredito 24 a BIG Infomonitor, KRD, ERIF

O ile możemy składać wniosek o pożyczkę ze złą historią w biku, o tyle jeśli figurujemy w BIG, KRD lub ERIF możemy otrzymać odmowę udzielenia pożyczki. Są to bazy, w których Kredito24 sprawdza swoich przyszłych klientów a informacje jakie tam znajdzie wpływają na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Opinie o Kredito24

Opinie na temat pożyczek Kredito24 są zdecydowanie dobre. Ludzie, którzy znaleźli się w wyjątkowo złej sytuacji finansowej po spłacie pożyczki dziękują Kredito24 za pomoc. Wystarczy zajrzeć do najpopularniejszego serwisu gdzie znajdujemy Opinie o Kredito24 – 96% klientów poleca tą firmę. Poniżej zamieszamy opinie (zacytowane ze strony opineo.pl):

„bardzo szybka obsługa a pieniążki na koncie były w 15 minut polecam” / malunia

„Możecie Państwo dalej- i w taki sposób jak dotychczas rozwijac się na rynku pracy . Jesteście wspaniali i szybcy w działaniu . Źyczę samych sukcesów i pozytywnych osiągnięć na niwie pracy .Wasza Klientka . Polecam Was wszystkim znajomym.” / Janina

„Warte uwagi każdego kto potrzebuje gotówki jest uczciwy i chce oddać pożyczone pieniądze mimo wcześniejszych problemów z BIK i KRD” / daniel

„PRZEJRZYSTE WARUNKI SZYBKA DECYZJA” / dorota

„Wszystko powyżej. Można dodać, że klienta obdarza się dużym zaufaniem co wysoko podnosi notowania firmy.” / Tadeusz

„Nigdy nie myslałam, ze mozna uzyskac pomoc finansowa w tak prosty i fachowy sposób. Jestem bardzo mile zaskoczona i polecam wszystkim .” / Halina

(powyższe opinie zacytowano ze strony: www.opineo.pl/opinie/kredito24-pl)

PODSUMOWANIE

Pożyczka w Kredito24 to  sprawdzona pożyczka, dostępna 24 godziny na dobę,  godna zaufania i zasługująca na miano idealnej darmowej chwilówki. Pożyczka zostaje przyznana nawet osobom ze złą historią w biku, a pożyczając po raz pierwszy mamy możliwość spłacenia jej w ciągu 7 dni bez żadnych kosztów. Promocja daje możliwość solidnego zastrzyku gotówki osobom, które znalazły się w wyjątkowej sytuacji i potrzebują pieniędzy „na już”.

Na duży plus zasługuje system internetowego potwierdzenia rejestracji (przelew – 1 grosz), który działa natychmiastowo i jest niespotykany u innych pożyczkodawców. Wysokości kwoty i termin spłaty pożyczki jest elastyczny a decyzja o jego wyborze należy do pożyczkobiorcy.

Pożyczka Kredito24 zasługuje na duże uznanie, posiada dobre opinie i jest godna polecenia.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

 

 

 

Inne polecane pożyczki pozabankowe

Ocena
[Głosów: 80 Średnia: 4.6]

Komentarze

 1. kasia pisze:

  osobiscie naprawde polecam ta pozyczke kazdego jesli potrzebna jest gotówka natychmiastowo, nie zdarzylam sie zalgoowac do banku a pieniadze juz byly na moim koncie! szok!! aha i mam serio slaby bik takze wyglada na to ze kredito24 to pozyczki bez biku

 2. Zaneta pisze:

  polecam! szybko i uczciwie! wyplata blyskawiczna!!! kredito24 jest bez bik bo jakby sprawdzali to bym nie dostala :) brawo ja!

 3. szymon pisze:

  moge potwierdzic ze jak to sie juz przyjelo mowic kredito24 to pozyczka bez biku, w banku widzialei duzy problem a w kredito24 od razu dostalem pozyczke czy tam chwilowke jak kto woli. natychmiastowa wyplata zasluguje na 10/10 punktow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE