Ticf.pl » Kredyty » Pożyczka DWUOSOBOWA Alior Bank – Pożyczka DLA DWOJGA

Najnowsza promocja w Alior Banku to Pożyczka Dwuosobowa z oprocentowaniem niższym -50%. Bank wypuścił spot promujący Pożyczkę Dwuosobową, dzięki której można umówić się na obniżenie oprocentowania pożyczki. Wystarczy przyjść do Alior Bank z drugą osobą a oprocentowanie będzie niższe o połowę. Dla jakich osób przeznaczona jest pożyczka dwuosobowa, czy tylko dla dwojga, a może dwie osoby tej samej płci mogą również skorzystać oraz jakie są warunki dowiesz się w dalszej części. Sprawdzamy pożyczkę dla dwóch osób w „Aliorze”.

 

AKTUALIZACJA 04.06.2020

Poniżej prezentujemy nowe propozycje kredytów w Alior Banku. Pożyczka dwuosobowa nie jest już aktywna w ofercie Aliorbanku.

1. Alior Bank Pożyczka z Mikrokosztami
Pożyczka z mikrokosztami to pożyczka Alior Banku, w której za każdy pożyczony 1000zł zapłacimy maks. tylko 6zł miesięcznie kosztów. Maksymalna kwota to 150.000 zł, a najdłuższy okres spłaty to aż 5 lat (pożyczka bez wychodzenia z domu). RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 13,19%.
 

Sprawdź na AliorBank.pl

 
2. Alior Bank Kredyt Konsolidacyjny
Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku to kredyt, dzięki któremu połączysz swoje obecne pożyczki, kredyty i karty kredytowe w jedną z niższą ratą. Do kredytu możesz wnioskować o dodatkową gotówkę na dowolny cel. Maksymalna kwota to 150.000 zł. Kredyt z ubezpieczeniem na życie. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 11,11%.
 

Sprawdź na AliorBank.pl

 

 

 

 
aliorbank

Alior Bank – informacje o banku

Alior Bank na naszym rynku działa od 2008 roku i jest jednym czołowych banków w Polsce. Bank posiada szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Więcej informacji o banku można znaleźć w Pożyczka na dowód w Alior Banku na 4,9% – NOWOŚĆ. Podstawowe dane kontaktowe do banku to: Telefon kontaktowy: 225552323, infolinia: 123707000, e-mail: kontakt@alior.pl, adres strony internetowej: www.aliorbank.pl

 

PROMOCYJNA POŻYCZKA

 

Pożyczka dwuosobowa w Alior Banku

Zaprezentowana kilka dni temu promocyjna pożyczka to całkowita nowość w ofercie banku. Pożyczka dwuosobowa w Alior Banku ma dawać możliwość obniżenia oprocentowania aż o 50%. Jak mówi spot promujący pożyczkę: „Dotąd umawiali się Państwo na spacer przy fontannie, na koncert pod zegarem… Teraz można umówić się na obniżenie oprocentowania w Cafe Pożyczka Alior Banku. Wystarczy przyjść z drugą osobą.”

Sprawdź szczegóły promocji >>

 

Alior Bank Pożyczka dwuosobowa – dla kogo?

Do kogo skierowana jest oferta pożyczki dwuosobowej? Pożyczki przeznaczone są zarówno dla dwojga, czyli kobiety i mężczyzny, jak i dwóch osób tej samej płci. Może to być para będąca w związku, dwie koleżanki, dwóch kolegów lub po prostu dwójka znajomych. Jak podkreśla bank – każdy duet może liczyć na tańszą pożyczkę dwuosobową, nie trzeba być małżeństwem, ani krewnymi.

Pożyczka Dwuosobowa Alior Bank

Warunki pożyczki dwuosobowej

Promocyjna oferta z oprocentowaniem niższym o 50% pożyczki dwuosobowej w Alior Banku to pożyczka w kwocie maksymalnie 200000 zł z okresem kredytowania do 60 miesięcy. Wypłata gotówki odbywa się już w 1 dzień, a oprocentowanie jest obniżone o 50% w stosunku do standardowego.

Alior Bank Pożyczka Dwuosobowa

Dodatkowe zalety, jakie daje dwuosobowa pożyczka

Poza otrzymaniem określonej kwoty pożyczki, mamy dodatkową możliwość połączenia innych kredytów w jeden w ramach pożyczki dwuosobowej. Kredyty jakie można połączyć to m.in. kredyty gotówkowe, pożyczki ratalne, samochodowe, karty kredytowe i limity w koncie.

 

Jak otrzymać pożyczkę?

1. Wypełnijcie formularz przez internet na www.aliorbank.pl

2. Poczekajcie na telefon od Banku

3. Gotówka powinna zostać wypłacona w 1 dzień

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Przykładowe koszty pożyczki dwuosobowej:

Pożyczka dwuosobowa w kwocie 19400 zł na 55 równych rat miesięcznych

Całkowita kwota kredytu bez kredytowanych kosztów: 19400 zł

Całkowita kwota do zapłaty: 23997,50 zł

Oprocentowanie stałe: 4,74%

Całkowity koszt kredytu: 4579,50

w tym:

prowizja (9,90%) – 2131,63 zł

odsetki – 2465,87 zł

Wysokość raty: 436,32 zł (55 równych rat miesięcznych)

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,90%

Kalkulacja wykonana na dzień 09.03.2017. Ostateczne warunki pożyczki zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki i daty płatności pierwszej raty pożyczki dwuosobowej. O promocyjną pożyczkę mogą ubiegać się wyłącznie osoby wnioskujące wraz ze współkredytobiorcą.

 

Najczęściej zadawane pytania o pożyczkę dwuosobową Alior Banku

Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki?

Tak. Aby dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki należy wydać dyspozycję wcześniejszej spłaty. Można to zrobić przez telefon pod nr 123707088.

W jaki sposób mogę sprawdzić regulamin promocji Pożyczki dwuosobowej ?

Regulamin oraz wszystkie tabele opłat i prowizji można znaleźć w zakładce (kredyty i pożyczki – pożyczka dwuosobowa) na stronie internetowej www.aliorbank.pl

Jakie są produkty towarzyszące pożyczkom dwuosobowym?

Produktem towarzyszącym pożyczce dwuosobowej jest bezpłatne Konto Rozsądne z możliwością zwrotu 1,5% wydatków na zakupy płacone kartą i darmowymi bankomatami w Polsce i za granicą (pod warunkiem przekazywania wynagrodzenia na konto Alior Banku). Drugi produkt towarzyszący to limit odnawialny w rachunku Alior Banku – dodatkowe środki na nieprzewidziane wydatki.

 

Zalety pożyczki dwuosobowej Alior Banku:

– oprocentowanie niższe o 50% od standardowego

– szybka proces aplikacji przez internet

– wypłata środków w 1 dzień

– duża kwota pożyczki aż 200 tys. zł nawet na 60 miesięcy

Wady pożyczki:

– pożyczka dwuosobowa, czyli taka której nie można załatwić samodzielnie

brak kalkulatora rat w momencie składania wniosku

 

Pożyczka dwuosobowa Alior Banku – podsumowanie

Pożyczka dwuosobowa Alior Banku to świetna propozycja, z promocją której alior czekał do okresu przedświątecznego, kiedy to każdy potrzebuje więcej gotówki. Wystarczy wziąć partnera, kolegę, koleżankę lub kogoś z rodziny i razem skorzystać z pożyczek dwuosobowych, tańszych o połowę. Dodatkowym atutem jest wysoka kwota pożyczki – aż 200 tysięcy złotych z długim okresem kredytowania, a także możliwość połączenia innych kredytów w jeden w ramach pożyczki. Zapewne klienci będą mogli wystawić pozytywne opinie pożyczkom dwuosobowym od aliora. Ta propozycja Alior Banku zdecydowanie spodoba się pożyczkobiorcom i sprawi, że będą umawiać się, tak jak głosi reklama, „na obniżenie oprocentowania”.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 www.aliorbank.pl

 

Inne bankowe kredyty gotówkowe

Ocena
[Głosów: 173 Średnia: 4.4]

Komentarze

 1. paulina pisze:

  jak wygląda to w dalszym procesie? chodzi mi o kredyt alior banku dla dwojga jak to pozniej jest, na umowie sa dwie osoby, umowy sa oddzielne ? i czy gotowka jest wyplacana na oba konta po polowie czy jak?

 2. Martyna pisze:

  polecam pozyczke dwuosobowa alior banku ze wzgledu na: niska rata, szybka decyzja, brak problemow, duza kwota i dogodny okres kredytowania. Raty wielen nizsze mu wyszly tutaj w porownaniu np z mbankiem lub millenium a i kwota zdolnosc8 bardzi sie roznila. Bo i najwazniejsze pozyczka jest dla dwoch osob! Mozna bardzo szybko i latwo dostac gotowke na konto bez zbednych formalnosci.

 3. Anna pisze:

  Można jeszcze w alior banku dostać dwuosobową pożyczke? Jak wnioskować? W jeden dzień uda się to załatwić.

 4. Gosia pisze:

  alior bank ma najlepsze kredyty i pożyczki ze wszystkich bankow w polsce. juz kilka osob sprawdzalo i wszyscy potwierdzaja ze ta oferta jest profesjonalna i korzystna porownujac z innymi. pieniadze szybko i bez jakichs dziwnych problemow i biegania po kilka razy do banku.

 5. elusia pisze:

  polecamy! pożyczka dla duetów alior banku spełniła nasze oczekiwania i polecamy tą pożyczkę innym parom/duetom. Dużo niższe koszty kredytu! Super pożyczki dla duetów w Alior Banku i nawet można połączyć kredyty które już się posiada! cudo!

 6. Andrzej pisze:

  Pożyczka dla duetów Alior Banku jest zajebista! :-) warto skorzystać z tej promocji kredytu bo oprocentowanie ejst niższe czyli jest taniej. polecam w ogole aliorbank jesli chodzi o kredyty i pożyczki.

 7. ja pisze:

  Mozna jeszcze dostac pozyczke dla dwojga w aliorbanku albo w innym banku?

 8. Anet pisze:

  Czy jest jeszcze promocyjna pożyczka dla dwojga w alior banku i można skladać wnioski o kredyt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Przed zaciągnięciemy pożyczki lub kredytu należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Cel pożyczki - taki, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą własnych środków. Kwota pożyczki - dopasowana do finansowych możliwości. Nie traktuj pożyczki jako regularnego wsparcia budżetu, aby nie wpaść w spiralę długów. Pożyczka to zobowiązanie wpływające na Twoją całą rodzinę. Każda pożyczka powinna zostać spłacona razem kosztami (prowizja, oprocentowanie i inne opłaty).

Konsekwencje opóźnienia w spłacie

Zgodnie z umową pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do naliczania dodatkowych opłat wynikających m.in. z konieczności wysyłania informacji i wezwań do zapłaty, windykacji, odsetek w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego NBP. Pożyczkobiorca musi także liczyć się z tym, że informacje o opóźnieniu w spłącie pożyczki zostaną zgłoszone do bazy dłużników. W przyszłości takie informacje w bazach mogą utrudnić lub uniemożliwić zaciągnięcie kredytu.

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca może wnioskować o wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Z reguły wydłużenie tego okresu będzie wiązało się z koniecznością złożenia wniosku oraz wykonania dodatkowej płatności na rzecz firmy pożyczkowej. Wniosek o zmianę terminu do spłaty powinien zostać złożony przed upływem terminu spłaty zobowiązania. Szczegółowe informacja na temat zasad obowiązujących przy przedłużaniu terminu pożyczki znajdują się w regulaminach.

Konsekwencje przy braku płatności

W przypadku kiedy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego kredytu, pożyczkodawca może podjąć wszelkie działania mające na celu odzyskanie zaległej kwoty pożyczki razem z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca może przekazać pożyczkę do windykacji.

Zgodność z Polskimi przepisami dotyczącymi pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe (tzw. pożyczki pozabankowe) są udzielane na mocy Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Wybrane firmy pożyczkowe stosują się także do zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W takiej sytuacji klientom przedstawiane są formularze informacyjne właściwe dla kredytów konsumenckich.

RRSO oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki

RRSO - to odzwierdziedlenie relacji pomiędzy całkowitymi kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. Wszelkie informacje i sposób obliczania RRSO znajduje się w ustawie o kredycie konsumenckim, Dzięki RRSO mamy możliwość porównania różnych ofert pożyczkowych, Zaciągając szybkie pożyczki trzeba pamiętać o kosztach i opłatach (przygotowawcza, ubezpieczenie, rejestracyjna, i koszty przedłużenia lub windykacji (upomnienia itp.)

CLOSE
CLOSE